В нашето училище се проведе изключително интересна и полезна среща със специалист от системата 112

В нашето училище се проведе изключително интересна и полезна среща със специалист от системата 112. Учениците научиха в кои случаи трябва да се подава сигнал на телефон 112, как да реагират при спешни ситуации и колко е важно да се предоставя точна и ясна информация.
Лекцията предизвика голям интерес, а учениците зададоха много въпроси и участваха активно в дискусията. Благодарим на гост-лектора за ценните съвети и за това, че ни помогна да бъдем по-подготвени и отговорни в критични ситуации!