Учениците от 3. клас отбелязаха Деня на труда

???? Учениците от 3. клас отбелязаха Деня на труда, като изработиха красив и цветен плакат в групата по занимания по интереси!
С много старание и въображение те показаха колко важен е трудът на всеки човек. Гордеем се с тяхната креативност и усилия! ????
Честит 1 май на всички!