50 години от смъртта на поета Реджеб Кюпчю

С вълнуващ рецитал учениците от 5., 6. и 7. клас взеха участие в честването на 50 години от смъртта на поета Реджеб Кюпчю, което се проведе в Дома на писателя в Бургас.
С много чувство и вдъхновение нашите ученици представиха творчеството на големия поет и заслужиха аплодисментите на присъстващите гости, писатели и общественици.
Гордеем се с достойното им представяне и с уважението, което показаха към българската литература и културното наследство.
Благодарим на всички, които направиха този ден толкова специален! ????????