Днес в нашето училище организирахме спортен полуден

???? Днес в нашето училище организирахме спортен полуден, изпълнен с много игри, движение и добро настроение!
След това се отправихме на излет в гората, където учениците се насладиха на природата и чистия въздух. В рамките на излета посетихме и паметника „Народен юмрук“ – символ на нашето село, който носи силно послание за единство и дух. ????????
Денят беше изпълнен с емоции, усмивки и споделени моменти!