Денят на Земята в нашето училище премина с много емоции и вдъхновение!
Ученическият съвет организира презентация, която насочи вниманието към важността на опазването на природата и грижата за околната среда.
Малките ни творци се включиха с желание и създадоха впечатляващи рисунки и плакати, изпълнени с послания за по-чиста и зелена планета. Коридорите на училището се превърнаха в истинска изложба на идеи и вдъхновение!
Нека продължим да пазим Земята не само днес, а всеки ден! 






