150 години от Априлското въстание

???????? По повод 150 години от Априлското въстание в нашето училище проведохме образователна инициатива, посветена на това велико събитие.
Учениците изгледаха подбрани видеоматериали и презентация, които пресъздадоха духа на епохата и разкриха значението на въстанието за освобождението на България.
С интерес и внимание те се докоснаха до историята и си припомниха колко висока е цената на свободата.
Да пазим паметта жива!